Kariérní veletrh Profesia 2018, 7.-8. listopadu

středa 3. října 2018 ·

Národní ústav pro vzdělávání na veletrhu představí především své služby pro žáky, studenty a absolventy škol. Ale i další aktivity a služby, které využívají uchazeči o práci a studium, a to jak v České republice, tak v zahraničí.


Kariérní veletrh se uskuteční ve dnech 7. až 8. listopadu v prostorách PVA EXPO Praha v Letňanech. Vstup je zdarma.

Na stánku NÚV se můžete dozvědět o službách, které nabízí portál www.infoabsolvent.cz, případně je hned využít. Prostřednictvím Národního centra Europass Vám nabídeme pomoc s tím, jak prokázat a doložit dosažené vzdělání a získané zkušenosti a dovedností: stáže, rekvalifikace, studijní a pracovní pobyty. Zájemce o studium či stáž v zahraničí nasměřujeme do Národního informačního centra pro mládež.

Představíme zde také aktivity Digikoalice, což je otevřené uskupení zástupců státních institucí, IT firem, ICT sektoru, vzdělávacích institucí, akademické obce, neziskových organizací, zřizovatele škol a školských zařízení a dalších subjektů. Jejím cílem je přispět ke zvýšení digitální gramotnosti občanů ČR a ke zvýšení jejich šance uspět na trhu práce.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.