Workshop: Stop manipulaci, jak nedat manipulátorovi prostor

pondělí 23. července 2018 ·

Workshop formou intenzivních cvičení, konkrétních příkladů a tréninku řešení zátěžových situací představí způsoby, kterými manipulátoři obratně rozvíjejí svoje strategie, a povede účastníky k rozpoznání manipulativního počínání. Zároveň přiblíží dovednosti, díky nimž se manipulativním praktikám můžeme ubránit. Účastníci si vyzkoušejí obranné postupy proti manipulaci před kamerou s cílem učit se, jak manipulaci ve svých profesních i soukromých vztazích dále nedávat prostor.


• Vymezení pojmu manipulace;
• Jak rozeznat manipulátora a odhalit nátlak v komunikaci;
• Příklady konkrétních manipulací a jejich dopad;
• Emoce v manipulaci;
• Co na nás prozradí neverbální komunikace – odhalení lži a dalších nekorektních způsobů v jednání;
• Účinné postupy proti manipulaci, video trénink, analýza a zpětná vazba.

Určeno především všem těm, kteří se hodlají vymanit ze spárů manipulátora. Vhodné nejenom pro podřízené, ale i vedoucí pracovníky všech odvětví a profesí.

Registrace probíhá do 19. září
Workshop proběhne 24. září v Praze


Další informace naleznete zde

1 komentářů:

Brandtnerová řekl(a)...
23. července 2018 v 17:45  

Workshop – cena 300 Kč/hod. (tzn. 1798 Kč/6 hod.) je KOMERČNÍ NABÍDKA.

Pane Komárku, na vašem webu je inzerce zdarma nebo placená?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.