Letní škola diplomacie na téma Česko a Evropská unie: současné výzvy

pondělí 25. června 2018 ·

Druhý ročník Letní školy diplomacie pro středoškolské studenty pořádá Katedra politologie a evropských studií Univerzity Palackého ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR. Přihlášky je možno podávat do 30.6.

Vzdělávací program na téma "Česko a Evropská unie: současné výzvy" proběhne za účasti předních odborníků, zkušených diplomatů a armádních příslušníků ve dnech 27. 8 - 31. 8. 2018 v historických prostorách olomoucké Filozofické fakulty.

Po absolvování týdenního programu obdrží všichni účastníci certifikát o absolutoriu.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.