Začalo přihlašování akcí na Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby

úterý 17. dubna 2018 ·

Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby upozorňuje na bohatství a rozmanitost uměleckého vzdělávání i amatérské umělecké tvorby na území celé ČR. Zájemci napříč uměleckými disciplínami a žánry, nehledě na úroveň uměleckého zpracování či věk se mohou on-line a bezplatně přihlásit do Mapy aktivit.

Partnerem akce je Národní ústav pro vzdělávání.

Registrovat – přihlásit se mohou instituce, organizace, skupiny, soubory, spolky, základní umělecké školy, domy dětí a mládeže atd., ale i jednotlivci se svými aktivitami jako jsou:

• divadelní či taneční představení / koncerty / výstavy / promítání,
• pouliční performance / site-specific / semináře / dílny / workshopy,
• dny otevřených dveří

a dalšími akce, které se uskuteční v týdnu 19.–27. květn 2018.

  Přihlásit se je možno na www.amaterskatvorba.cz nebo na facebooku Týdne

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.