Ministr Plaga přijal zástupce České středoškolské unie. Jednali o maturitách a praktickém vzdělávání

sobota 7. dubna 2018 ·

Ministr školství Robert Plaga přijal zástupce České středoškolské unie. Hlavními tématy byly blížící se maturita a praktické vzdělávání.


"Dialog se zástupci středoškoláků považuji za podnětný. Je důležité vědět, jak přímo na školách vnímají změny, které my na ministerstvu v rámci vzdělávání podnikáme," říká ministr Plaga.

Česká středoškolská unie, z.s. je organizace tvořená a vedená středoškoláky pocházejícími z celé ČR. Zastupuje zájmy svých spolužáků na poli vzdělávací politiky a přidružených oblastí už od roku 2013, a to hlavně prostřednictvím dialogu s významnými aktéry ve vzdělávání.

Zdroj: Tisková zpráva MŠMT

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.