Zlatá karabina 2018 - 5. ročník soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy

pátek 30. března 2018 ·

Nominovat mohou ředitelé, pedagogické sbory, zřizovatelé, rodičovská veřejnost do 15. září 2018. Na základě kritérií obsažených v dotazníku vybere nezávislá porota 5 oceněných – výherce zlaté, stříbrné a bronzové karabiny a dvě ocenění za mimořádný počin.

Do kdy? Nominujte do 15. září 2018
Kdy? Slavností vyhlášení výsledků 9. října 2018
Kde? Magistrát hlavního města Prahy

Další informace a možnost nominace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.