Šikana je největší problém naší generace, říká spoluzakladatel projektu „Nenech to být“

pondělí 12. března 2018 ·

Odlišný vzhled nebo špatné oblečení. To jsou nejčastější důvody, proč se děti setkávají se šikanou. Podle statistik České školní inspekce se vyskytuje na 40 procentech českých základních a středních škol. Rozhovor se spoluzakladatelem projektu Nenech to být Davidem Špunarem přináší Seznam Zprávy.


David Špunar (nntb.cz)
„Děti se často bojí šikanu nahlásit a to je podle mě největší problém. I já jsem se se šikanou setkal v podobě mlčící většiny,” tvrdí sedmnáctiletý student a podnikatel David Špunar, který se s tím rozhodl něco udělat. Společně se spolužáky proto založil internetový projekt Nenech to být.

Rozhovor ke stažení naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.