Noc vzdělávání 4. dubna – besedy a workshopy v šesti městech

neděle 25. března 2018 ·

Noc vzdělávání je večer plný přednášek, besed, workshopů, promítání na rozličná témata, ale, jak už název napovídá, s pojícím prvkem vzdělávání. Noc vzdělávání pořádá Otevřeno, studentská organizace usilující o proměnu vzdělávání pedagogů v ČR.


 
Noc vzdělávání se bude konat v šesti městech: Praha, Brno, Plzeň, Olomouc, Liberec a Ústí n. L.


Další informace naleznete zde a zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.