Probíhá analýza častých chyb ve zprávách o realizaci „Šablon“

úterý 19. prosince 2017 ·

MŠMT analyzuje nedostatky zjištěné při kontrole zpráv o realizaci zjednodušených projektů výzev 02_16_022 a 02_16_023 Šablony pro MŠ a ZŠ I. Do analýzy je zahrnuto více než 700 zpráv o realizaci. Z předběžných výsledků vyplývá poměrně velká chybovost.


Nejčastěji příjemci ve zprávě nedokládají všechny požadované dokumenty. Možná nejvíce opomíjeným dokumentem je náplň práce. Příjemci také zapomínají uvádět ve smlouvách registrační číslo projektu a název projektu. Další nedostatky se objevují například při dokládání třídních knih u šablony Klub zábavné logiky a deskových her pro žáky ZŠ a Čtenářský klub pro žáky ZŠ.

V průběhu ledna 2018 budou pro příjemce připraveny podrobnější informace k častým chybám, které by měly přispět ke snížení počtu nedostatků ve zprávách o realizaci zjednodušených projektů.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.