Seminář pro koordinátory ekonomické olympiády

čtvrtek 16. listopadu 2017 ·

INEV Institut ekonomického vzdělávání) spolu s Občankáři (Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd) spustil přihlašování na seminář pro koordinátory Ekonomické olympiády 2017/18. Na semináři se koordinátoři mimo jiné dozví, jak studenty úspěšně provést Ekonomickou olympiádou, na co se při přípravě zaměřit a co studenti potřebují umět, aby se probojovali třeba až do finále v České národní bance.

Během semináře si krátce shrneme roli koordinátorů při organizaci školního kola. Zároveň budou po celý den k dispozici organizátoři Ekonomické olympiády a vedení Občankářů, kterých se účastníci mohou zeptat na vše, co je zajímá.

Datum konání semináře: 24.11.2017 (pátek, 9 - 17 hod)

Místo konání: reprezentativní prostory Anglo-American University v Praze, Letenská 120/5, 118 00 Malá Strana

Účast na semináři je pro pedagogy zdarma. Během akce bude k dispozici malé občerstvení.

Další informace a přihlašovací formulář naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.