Minikonference „Globální témata v českých školách?“

čtvrtek 16. listopadu 2017 ·

Na programu konference je panelová diskuse na téma Výzvy současnosti ve výuce – jak o nich učit, v paralelních dílnách se účastníci seznámí se zkušenostmi pedagogů zapojených do projektu Světová škola a budou diskutovat na téma Stereotýpek v nás: Interkulturním vzděláváním a prožitkem k toleranci.

Minikonference proběhne 28. listopadu 2017 od 9.00 do 13.00 hodin v Adalbertinu, Hradec Králové a účast na konferenci je zdarma.

Další informace a možnost přihlášení naleznete zde

2 komentářů:

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
16. listopadu 2017 v 6:44  

https://www.lidovky.cz/dobra-prace-devcata-rekl-britsky-ucitel-skupine-kde-byl-i-trans-zak-muze-ted-prijit-o-praci-gsn-/zpravy-svet.aspx?c=A171115_133939_ln_zahranici_mha

"Sutcliffovým prohlášením ohledně manželství. Podle něj se totiž jedná o svazek mezi mužem a ženou, což někteří studenti považovali za homofóbní."

S největší pravděpodobností budu taky homofob.

Unknown řekl(a)...
16. listopadu 2017 v 8:19  

To je světový trend, ta homofobie. Ale nebojím se, až nás bude většina tak ty antihomofobní zákony zase demokraticky přehlasujeme a vše uvedeme zpět do zdravé polohy .. pokud lidstvo bude ještě plodné. Neboť jak dnes čtu na internetu tak to lidské sexuální proměňování asi nabude nové přidané hodnoty .. do moderního partnetsví se sexuálními roboty.
Ano, to je ironie, takový informační prostředek, k vyvolání hlubší pozornosti. Jen ti roboti už existují. Ale co zbývá, když je věda a její zákonitosti přehlasována politickou agendou a selský rozum a cit je převálcován tržní nabídkou? Pak už stačí, aby to bylo globání.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.