Pražský studentský summit: Změň svět!

sobota 30. září 2017 ·

Dvacátý třetí ročník vzdělávacího projektu zaměřeného na globální témata a aktuální problémy začne v listopadu 2017. Šanci zúčastnit se projektu mají všichni studenti střední nebo vysoké školy v České republice.

Prestižní vzdělávací projekt pořádaný českou nevládní Asociací pro mezinárodní otázky (AMO) nabírá nové účastníky z řad studentů středních a vysokých škol v Modelu OSN do soboty 30. září, v případě Modelů NATO a EU do neděle 15. října. Přijetí uchazečů do všech tří modelů probíhá na základě vyhodnocení přijímacích esejí na zadané téma.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.