Konference: Jak se proměňuje kariérové poradenství?

čtvrtek 21. září 2017 ·

Mezinárodní konference nazvaná Kariérové poradenství v měnícím se světě se zaměří na význam kariérového poradenství a podpory kariérového rozvoje jednotlivce v kontextu změn společnosti. Jejím cílem je rozvíjet odborné zázemí kariérového poradenství, podporovat jeho profesionalizaci a zároveň jeho otevřenost, různorodost a vznik jeho nových forem. Rovněž si klade za cíl podpořit teorii, výzkum a odbornou diskuzi praktiků i veřejnosti.


Konference je organizována Centrem Euroguidance v ČR, DZS ve spolupráci s Katedrou andragogiky a personálního řízení Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. NÚV je partnerem konference.

Na konferenci je nutná registrace.

Příspěvky zazní v českém a anglickém jazyce, tlumočení je zajištěno. Konference je zdarma.

Na konferenci zazní příspěvky zaměřené na témata:

• Politika kariérového poradenství na národní a mezinárodní úrovni
• Proměny kariérového poradenství ve společnosti 4.0
• Souvislosti mezi současnými koncepcemi kariéry a poradenstvím
• Kariérové poradenství a různé cílové skupiny
• Kariérové poradenství ve stárnoucím světě • Metody kariérového poradenství
• Career Management Skills, kariérové kompetence
• Individuální rozvoj a řízení kariéry
• Kariéra a Life-design
• Work-life balance
• Profesionalizace a vzdělávání kariérových poradců

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.