Erasmus Generation Night

středa 27. září 2017 ·

19. října se v centru Prahy v klubu ROXY a v galerii NoD uskuteční Erasmus Generation Night. Večerem bude provázet překladatelka, stand-up komička, hudebnice a absolventka Erasmu Adéla Elbel.


V NoD proběhnou Erasmus Talks, během nichž dostanou prostor absolventi programu Erasmus ze všech oblastí vzdělávání, a večerní část programu pak bude pokračovat v klubu ROXY, kde vystoupí kapela The Brownies a skupina N.O.H.A.Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.