Debata Škola pro všechny

středa 27. září 2017 ·

Jakým výzvám čelí žáci a studenti se znevýhodněním na různých stupních škol? Jakou roli hraje při inkluzi spolupráce s rodiči? Jak se proměňuje práce s různorodým kolektivem žáků ve školách? Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni Vás zve na debatu Škola pro všechny.

Diskutovat přijdou:

Mgr. Magdalena Bořkovcová, speciální pedagožka, ZŠ Lyčkovo náměstí v Praze
Mgr. Ivana Horváthová, PhD., Ústav speciálněpedagogických studií, Pedagogická fakulta Univerzity Palackého
Ing. Hana Hlavínová Malyková, Šťastný úsměv – občanské sdružení pomáhající dětem s rozštěpem patra
David Pham, student oboru Sociální činnost na Střední škole Jedličkova ústavu

Debata se koná 3. října od 18 hod. v kavárně Langhans - v Centru Člověka v tísni (Vodičkova 37, Praha 1).

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.