Maminka si na šikanu stěžovala, zemřela v jejím důsledku, ředitel měl zasáhnout hned, říká Vernerová

pátek 5. května 2017 ·

Důvodů maminčiny smrti bylo víc, šikana určitě ovlivnila její psychiku, já jsem o té šikaně věděla, maminka říkala, že žáci si dovolují věci, co by si dovolovat neměli, ale věřila jsem tomu, že ředitel zasáhne, říká Kateřina Vernerová v rozhovoru pro DVTV. Smrti její matky Ludmily Vernerové předcházelo několik měsíců šikany od studentů pražské průmyslovky na Třebešíně.

Až ze záběrů na internetu prý pochopila, jak strašné to pro její matku muselo být. Dodává, že by si přála, aby se nic podobného už neopakovalo a chce a věnovat osvětě v oblasti šikany.


Rozhovor je ke stažení zde

1 komentářů:

Veronika Valíková řekl(a)...
8. května 2017 v 1:01  

Šikana tu bude vždy - mezi dospělými i dětmi. Je to smutné. A prát se s tímhle ZLEM má cenu vždy.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.