Zážitkový pobyt „Učitelské lázně“ - letos na téma umění spolupráce

neděle 30. dubna 2017 ·

Tématem letošního zážitkového pobytu Učitelské lázně je umění spolupráce. Účastníci budou zkoumat, jak může učitel spolupracovat s asistentem pedagoga, s kolegy a s rodiči. Vyzkoušejí si, jak lze rozvíjet a hodnotit kooperativní dovednosti žáků. Budou sdílet zkušenosti škol, které jsou aktivní v místní komunitě.

„Co pro nás znamená spolupráce a proč má smysl o ni usilovat? V čem jsou výhody a nevýhody soutěživého prostředí v našich školách? Jak můžeme žáky hodnotit, ale nesrovnávat? Jak lze umění spolupráce rozvíjet a kdo nám při tom může být partnerem? Kdy je kolegiální spolupráce jednou z nejefektivnějších forem učitelova rozvoje? Jak může učitel podpořit roli školy jako aktivní instituce, která propojuje komunitu? Lze využít spolupráci k rozvoji komunikačních dovedností? Jak rozmluvit mlčící ryby? Přijeďte se ptát, společně hledat odpovědi, sdílet zkušenosti a čerpat inspiraci od kolegů z celé ČR,“ zvou na Učitelské lázně“ jejich pořadatelé.

Kdy: 22. – 24. 8. 2017

Kde: Penzion Mlýn Kamenice (nedaleko vodní nádrže Orlík)

Pro koho: Letní škola je určena pedagogům základních a středních škol.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.