Základní kurz - řešení školní šikany a kyberšikany I

neděle 23. dubna 2017 ·

Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) zve na akreditovaný 4denní vzdělávací program „Základní kurz – řešení školní šikany a kyberšikany I“. Cílem kurzu je poskytnout absolventům ucelené minimální vzdělání pro řešení školní šikany. Kurz reaguje na absenci trvale dostupného systematičtějšího vzdělávání pro zájemce o kvalifikaci odborníka na řešení školní šikany.

Kurz se uskuteční ve dnech 22.–23. května a 5.– 6. června 2017 v Brně. Celý kurz včetně metodické podpory, ubytování a stravy je zdarma.

Cílovou skupinou jsou ředitelé škol a školských zařízení, učitelé ZŠ a SŠ, učitelé – metodici prevence, výchovní poradci a školní psychologové.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.