Jak zapojit rodiče dětí se sociálním a kulturním znevýhodněním do spolupráce se školou

pátek 28. dubna 2017 ·

Vzdělávací program Varianty a Nadace Open Society Fund zvou na seminář Lekce z Bronxu - Jak zapojovat rodiče sociálně a kulturně znevýhodněných dětí do spolupráce se školou. Seminář povede odbornice na sociální začleňování a školní inkluzi Monique Fletcher.

Kdy: 16.5. od 15:30 do 17.30

Kde: Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická, Salmovská 8, Praha 2


Registrovat na seminář se můžete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.