GEGfest Praha 2017, konference o technologiích ve škole, kterou pořádají učitelé pro učitele

pondělí 24. dubna 2017 ·

V dopoledním přednáškovém bloku dostanou prostor nejnovější trendy v technologiích využitelných ve výuce, ale také témata lehce netechnická. A tak uslyšíte mimo jiné o umělé inteligenci, o copywritingu pro školy a také o tom, jak stát ovlivňuje pronikání technologií do výuky. Také letos naplní GEGfestové odpoledne workshopy.

Připravujeme 26 workshopů, rozdělených do čtyř témat: Google, Metodika, Programování, Admin | Hw.

Namátkou vybíráme:

Umělá inteligence v prostředí G Suite
Moderní výuka dějepisu
Jak jsme přistáli na planetě Zemi
Lego robotika (NXT, WeDo)
Chromium OS - z XPéček do budoucnosti
Nudná prezentace? #sorryjako...

GEGfest se koná v sobotu 13. 5. 2017 od 10:00 do 17:00 na Pedagogické fakultě v Praze.


Celý program najdete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.