Vyšel třetí newsletter projektu SRP

pátek 24. března 2017 ·

NIDV vydává v pořadí už třetí newsletter projektu Strategické řízení a plánování ve školách v územích (SRP). Experti projektu na čtyřech stránkách shrnuli nedávné konference nebo problematiku šablon pro SŠ a VOŠ.

Čtenáři se mohou dozvědět o výsledcích místních konferencí, které projektový tým uspořádal v lednu a únoru letošního roku ve všech krajských městech. Na konferencích se představily další systémové projekty OP VVV, na workshopech se probírala inkluze.

Profilový rozhovor newsletteru se týká tvorby školního akčního plánu v Jihomoravském kraji. Přehled o výzvách k šablonám pro SŠ a VOŠ připravila odbornice projektu Petra Počtová.


Newsletter je ke stažení zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.