Pozvánka na seminář o nových metodách výuky o holocaustu

pátek 24. února 2017 ·

Příležitost seznámit se s novými způsoby výuky o holocaustu budou mít učitelé dějepisu a společenských věd, výchovní poradci a vedoucí pracovníci škol a školských zařízení v úterý 28. února 2017 na semináři v Pardubicích, kterého se zúčastní významní odborníci.


Seminář je určen učitelům dějepisu a společenských věd SOŠ, SOU, gymnázií, 2. stupně základních škol, výchovným poradcům, vychovatelům a vedoucím pracovníkům škol a školských zařízení. Účastníci se v jednotlivých přednáškových blocích seznámí například se vzdělávacím přístupem Yad Vashem (Mgr. Miriam Mouryc, Yad Vashem) či jak používat e-learningovou platformu Iwitness v české škole (Martin Šmok, USC Shoah Foundation Institute v ČR). Součástí programu je workshop Děvčata z pokoje 28, který povede prof. PhDr. Zdeněk Beneš, CSc., z Ústavu českých dějin FF UK v Praze, Kulatý stůl na téma Jak bojovat proti předsudkům a diskuse, jakým způsobem využívat vyučování o holocaustu v boji proti předsudkům.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.