On-line seminář 1. 3. 2017: Personal Learning Environment učitele

úterý 28. února 2017 ·

Lektorka Hana Tulinská seznámí účastníky setkání se souborem nástrojů a kontaktů na digitální i nedigitální obsah Personal Learning Environment, který nabízí rozšířené možnosti pro sebevzdělávání. S poznámkovacími systémy můžeme cestovat časem ve svých úvahách, zapisovat na nekonečná pohyblivá plátna, být a nebýt na přednášce z Harvardu, či sdílet své myšlenky a znalosti s lidmi po celém světě.

Cíle setkání:

• seznámení s konceptem Personal Learning Environment (Osobní vzdělávací prostředí);
• podpora reflexe vlastního vzdělávání s podporou technologií účastníka;
• představení možných modelů a cest v rámci PLE.

Program setkání:

• PLE v současném společensko-vzdělávacím kontextu;
• sebeřízené učení a konektivismus;
• nástroje PLE;
• modely učení v PLE;
• specifika PLE pro učitele.

Setkání je určeno učitelům všech stupňů vzdělávání, komukoliv se zájmem o technologiemi podporované sebevzdělávání.

Setkání se koná ve středu 1. 3. 2017 od 20.00 na Metodickém portálu RVP.CZ.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.