Diskuse k maturitě z matematiky: Kateřina Valachová, Marian Jurečka, Jiří Růžička

úterý 21. února 2017 ·

Konfrontaci názorů na povinnou maturitu z matematiky přináší Seznam Zprávy. Hosty v jeho studiu byli ministryně školství Kateřina Valachová a dva kritici způsobu, jakým je povinná maturita z matematiky zaváděna - ministr zemědělství Marian Jurečka a senátor a ředitel gymnázia Jiří Růžička.

Diskuse je ke stažení zde

1 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
21. února 2017 12:34  

Samí odborníci.Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.