Kulatý stůl SKAV a EDUin: Co pozitivního a negativního se stalo ve školství v minulém školním roce

pondělí 5. prosince 2016 ·

Cílem kulatého stolu je hledat odpovědi na otázky: Kam se posunulo školství podle Auditu vzdělávacího systému v ČR? Jak se v tomto dokumentu daří postihnout zásadní dění v oblasti vzdělávání? O čem audit nevypovídá? Nakolik jsou relevantní doporučení, která z něj vyplývají? A jak by s nimi mělo být naloženo? Jak ladí uvedená doporučení se strategickými záměry MŠMT? Za jakých podmínek bude moci tento dokument získat ještě větší kredit?

Pozvaní účastníci panelové diskuze:

· Tomáš Bouda, Ostravská univerzita
· Bořivoj Brdička, Jednota školských informatiků, SKAV
· Ferdinand Hrdlička, Sekce IV, MŠMT
· Bohumil Kartous, EDUin
· Alexander Olah, Institut pro sociální inkluzi
· Janek Wagner, Pedagogicke.info

Moderuje: Tomáš Feřtek, EDUin

8. prosince 2016 od 10,00 do 12,00 hodin v ZŠ Vodičkova 22, Praha 1

5 komentářů:

Zdeněk Sotolář řekl(a)...
5. prosince 2016 14:48  

Možná by to nejdříve chtělo kulatý stůl na téma, jak definujeme pozitivní a jak negativní událost ve školství.

Simona CARCY řekl(a)...
5. prosince 2016 17:56  

Ač si zcela jistě velmi vážím dvou potenciálních účastníků, nejsem si jistá, jestli jejich účast nepopřává zdání opravdovosti něčemu, co si ji nezaslouží. Nedávno si jeden zpěvák pískl na jednu skupinu a už se národ dělí ta ty, co měli nebo neměli zůstat v sále. Jen jsem si na to vzpomněla. Hezký večer!

Pavel Doležel řekl(a)...
5. prosince 2016 18:52  

Je dobře, že tam bude pan Wagner. Snad se nenechá ulichotit :-)

Zdeněk Nutz řekl(a)...
5. prosince 2016 21:53  

Jo dokonce o tom písknutí bude natočen nestranný dokument, který už předem slibuje, na kterou stranu se jeho autor přidal. Tak já jen aby řeč nestála...

Janek Wagner řekl(a)...
5. prosince 2016 22:09  

Můžete se vyjádřit v Anketě Pedagogicke.info ke Kulatému stolu SKAV a EDUin na téma Co pozitivního a negativního se stalo ve školství v minulém školním roce?Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.