Veletrh a konference: Vše pro školy a školky

úterý 8. listopadu 2016 ·

Dne 10. listopadu 2016 proběhne v kongresovém centru Hotelu Olympik v Praze třetí ročník veletrhu Vše pro školy & školky rozšířeného o konference a semináře s akreditací MŠMT.

Konference nabídne tyto semináře:

- Ověřování školních předpokladů
- Pracujeme s předškolákem s ADHD v mladším školním věku
- Nácvik sociálních dovedností u dětí mladšího školního věku
- Zákoník práce a jeho specifika ve školství
- Loutka – kamarád i učitel. 
- Tradiční vánoční zvyky netradičně. Aneb nebojte se moderních interaktivních technologií.


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.