Konference Digitální technologie ve výuce – jejich praktické využití ve školách

pondělí 7. listopadu 2016 ·

Konference Digitální technologie ve výuce – praktické využití ve školách proběhne 15. a 16. listopadu. Součástí programu bude finálové kolo VI. ročníku celostátní soutěže výukových objektů učitelů ZŠ a SŠ – DOMINO Česká republika, ve kterém nejúspěšnější soutěžící představí své výukové aktivity s využitím vhodného didaktického materiálu.

Na programu budou mimo jiné tyto přednášky:

Wikipedie jako přítel učitele
Jakými způsoby lze pracovat s Wikipedii ve výuce a jak mohou žáci díky největší online encyklopedii rozvíjet kritické myšlení, digitální gramotnost či jazykové dovednosti.
Gabriela Boková, Wikimedia

Digitální technologie: příležitosti ke zlepšení vzdělávání
Učitelé vytvářejí různé aktivity, aby dosáhli zlepšení dovedností a znalostí žáků a hlavně podpořili jejich zájem o vzdělávání. Jaké možnosti transformace výuky jim přinášejí digitální technologie?
Mgr. Tereza Bořecká, ZŠ Brno, Čejkovická, členka Apple Distinguished Educators

Efektivní řízení školy a moderní vzdělávání s Google Apps
Co je nového v Google Appsu a zkušenosti s jejich reálným nasazením při řízení školy a ve vzdělávání.
Mgr. Karel Moric, GEG ČR


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.