"Škola hrou po čtvrté" se zaměřuje především na logické a matematické hry

úterý 18. října 2016 ·

Talentcentrum Národního institutu pro další vzdělávání zve pedagogy základních škol na tradiční podzimní akci Škola hrou po čtvrté, tentokrát s podtitulem „S námi můžete počítat“. Kurz je zaměřen na cílevědomé zařazování her do výuky jako účinný nástroj k rozvoji konkrétních kompetencí žáků.


V rámci programu budou různé hry představeny s tím, že si je účastníci sami zahrají, případně i se samotnými žáky. Získají tak přímou zkušenost a naučí se, jak hry užívat ve specifických podmínkách ve třídě s nadanými dětmi.

Zaměření představovaných her směruje převážné do oblasti logiky a matematiky, včetně hlavolamů, šifer a dalších forem.

Setkání se koná v sobotu 5. listopadu 2016 v Praze. 


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.