Seminář: Hry, pohybové aktivity a další nápady do hodin českého jazyka

středa 5. října 2016 ·

Setkání nabídne využití pohybových, motivačních a netradičních aktivit v práci s českým jazykem na 1. stupni ZŠ. Nebudou vynechány ani hry pro utužení třídního kolektivu, posílení sociálních vazeb, relaxační a protahovací cvičení, nezbytná pro dobrý rozvoj žáků. Učitelé dostanou praktické nápady, které mohou zařadit do vlastní výuky. Rovněž budou představeny i pomůcky, které si lze vyrobit při párové či skupinové práci. Účastníci získají materiály pro vlastní využití ve výuce. Cílem je poskytnout učitelům prvního stupně rozmanitou škálu nápadů, her a aktivit do hodin českého jazyka, které vedou ke zvyšování kompetencí žáků a zároveň mají motivační potenciál.

Setkání je určeno především učitelům 1. stupně ZŠ.

Lektor: Mgr. Jan Horák - učitel 1. stupně, koordinátor EVVO, lektor

Setkání je zdarma, koná se 6.10. od 20:00 na RVP.cz


Podrobnosti naleznete zde

3 komentářů:

Unknown řekl(a)...
5. října 2016 v 15:49  

jaké pohybové aktivity,jaké kotrmelce? krasopis a vyjmenovaná slova,
básničky,přáníčko mamince!unět odvyprávět pohádku,říct souvisle a logicky co vidím z okna!jaké pohybové aktivity?

Zdeněk Sotolář řekl(a)...
5. října 2016 v 19:58  

Už se těším na recenzi.

Nicka Pytlik řekl(a)...
5. října 2016 v 20:29  

"Seminář: Eseje, větné rozbory a další nápady do hodin tělesné výchovy."

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.