Pozvánka na konferenci: Žáci s odlišným mateřským jazykem ve školách - příležitosti ke změně

středa 5. října 2016 ·

Tématem konference budou aktuální podmínky pro pedagogickou práci s dětmi a žáky s odlišným mateřským jazykem v pražských školách. Konference je realizována v rámci naplňování akčního plánu Koncepce hl. m. Prahy pro oblast integrace cizinců a zároveň je součástí akce Týden pro inkluzi.

Na konferenci promluví například ředitel ZŠ Daniel Kaiser na téma změny školského zákona a vzdělávání žáků s odlišným mateřským jazykem. O roli poradenských zařízení po změně školského zákona promluví ředitelka pedagogicko-psychologické poradny pro Prahu 10 Pavla Kubíčková.


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.