Mezinárodní fórum k profesnímu rozvoji pedagogických pracovníků

čtvrtek 27. října 2016 ·

Téma letošní konference je zaměřeno na zkušenosti a mapování potřeb z oblasti plánování a realizace profesního rozvoje pedagogických pracovníků přímo ve školách. V hlavním plénu konference 1. prosince 2016 budou prezentovat své zkušenosti jak odborníci z České republiky, tak také ze zahraničí: Slovenska, Polska, Německa a Francie. Jednacími jazyky jsou čeština a angličtina (tlumočení zajištěno).

Druhý den konference proběhnou pracovní dílny zaměřené na konkrétní otázky profesního rozvoje pedagogů a jejich řešení ve školách:

- Jak školy řeší adaptační období učitelů?
- Dokážeme efektivně využívat profesní plán rozvoje pedagogů?
- Co jsou a jak v praxi fungují profesní portfolia učitelů?
- Jakým způsobem ovlivňuje společné vzdělávání profesní rozvoj ve školách?


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.