Česká televize a EDUin zvou na seminář o využití televizní tvorby ve výuce

úterý 18. října 2016 ·

Tématem semináře budou konkrétní možnosti, jak ve výuce využít televizní tvorbu a audiovizuální obsah, který se stává pro mladé lidi stále přirozenějším zdrojem informací. Účastníci budou mít možnost získat inspiraci, jak s otevřeně dostupnými audiovizuálními materiály zacházet.

Dozví se více o metodikách a pracovních listech k vybraným snímkům České televize, které jsou k dispozici na webu ČT. Seznámí se s možnostmi vzdělávání formou interaktivních prvků v iVysílání ČT a na webu decko.cz.

Další částí semináře pak budou informace o tom, jak vzniká zpravodajství České televize, účastníci nahlédnou do zákulisí televizních studií a televizní tvorby.

Seminář proběhne 10. listopadu 2016 od 9:15 do 16:30 hod. v Praze v prostorách České televize na Kavčích horách.

Uzávěrka přihlášek je 31. 10. 2016Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.