Workshopy a metodická příručka k tématům spojeným s migrací

pátek 9. září 2016 ·

Především pro pedagogy základních a středních škol, kteří pracují s tématy uprchlictví nebo identita a stereotypy je určena metodická příručka Hello Czech Republic – Doma v nové zemi. Příručka obsahuje třináct aktivit. Její součástí je komiks Jednou se zase setkáme, Sanam a krátký film Šádí. Prezentace a workshop proběhnou 15. září v prostorách brněnské Filosofické fakulty MU. Informuje o tom server Občankáři.cz

18. října 2016 zároveň proběhne v Olomouci celodenní workshop, kde bude materiálům Hello Czech Republic (metodická příručka, komiks a film) věnována větší pozornost, resp. bude čas vyzkoušet si více aktivit.

Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.