Seminář k výuce cizích jazyků na základních školách

pátek 9. září 2016 ·

Do 20. září se mohou učitelé a lektoři hlásit na seminář věnovaný využití metodických komentářů ve výuce cizích jazyků. Seminář se uskuteční 27. září od 10 do 14 hodin v Goethe-Institutu v Praze. Bude se týkat výuky cizích jazyků (AJ, NJ, FJ) v základních školách. Cílem semináře je představit materiál Metodické komentáře, které vznikly v návaznosti na standardy pro základní vzdělávání a prezentovat možnosti podpory určené učitelům a lektorům angličtiny a němčiny, které nabízí kulturní instituty British Council a Goethe- Institut.

Seminář je určen učitelům cizích jazyků a lektorům, kteří působí v dalším vzdělávání pedagogů. Účast na semináři je bezplatná. Seminář proběhne v češtině, s výjimkou prezentace Goethe-Institutu. Kapacita semináře je omezena.

Seminář je pořádán při příležitosti Evropského dne jazyků. Na pořádání se podílí Národní ústav pro vzdělávání, Goethe-Institut a British Council.

Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.