On-line seminář "Jak zlepšovat školní vzdělávací program"

úterý 13. září 2016 ·

Jak zajistit, aby se z ŠVP nestal časem muzejní exponát? Jak zajistit, aby ŠVP stále odrážel realitu školy, potřeby žáků i představy rodičů a zřizovatele? Jak využít potenciál, nápady a tvořivost všech pedagogů školy? Jak se učit z chyb i zkušeností vlastních i ostatních? Jak se v praxi řídit bonmotem, že ten kdo neví, kam jde, dojde obvykle někam jinam? Na webinář, který se uskuteční 14. září zve Národní ústav pro vzdělávání.

Setkání je určeno především koordinátorům ŠVP a vedoucím pracovníkům škol, ale také vedoucím metodických sdružení a předmětových komisí i výchovným poradcům a obecně všem, kteří mají co do činění s úpravami ŠVP.

Lektoři Mgr. Anna Doubková a PaedDr. Karel Tomek jsou oba pedagogové s dlouholetou pedagogickou praxí. Jejich oblíbenými tématy jsou především výukové metody, tvorba a inovace školních vzdělávacích programů a práce s motivací žáků i dospělých.

Webinář proběhne 14. září na Metodickém portálu RVP.cz od 20:00

Podrobnosti naleznete zde

2 komentářů:

poste.restante řekl(a)...
14. září 2016 v 23:13  

Jedno vylepšení bych měl.Vraťte osnovy. :-)

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
14. září 2016 v 23:41  

Když si výše uvedené pedagogy vygůgluju, vypadá to, že jsou něco jako supermani českého vzdělávání. Tolik funkcí a akcí, to snad ani není možný.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.