Festival bojující s nudou a zevlováním Stop Zevling proběhne 10. září

čtvrtek 8. září 2016 ·

10. září se na Černém Mostě uskuteční jubilejní 10. ročník komunitního festivalu Stop Zevling. Začínat se bude v 10 hodin sportovní částí na ZŠ Vybíralova, pokračovat pak hudebním programem, BMX contestem, nebo srazem veteránů Black Bridge CarFest ve SkateParku ČernýMost. Vstup na akci je zdarma.

V rámci sportovní části proběhnou turnaje ve fotbale a nohejbale,dále ve hrách petangue, molkky, spin ladder nebo kubb.

Hlavní hvězdou hudebního programu je Hugo Toxxx, dále vystoupí například drum ’n’ bassoví Hard to Fame. Vedlejší program v Plechárně nabídne standup comedy “Na Zevláka”, projekci graffiti dokumentu z Brazílie “Grey City”, premiéru zde bude mít i výroční video k 20ti letům lokálního skateshopu Total Board shop, cestovatelskou přednášku Dana Szaba, nebo workshop vývoje komunikační aplikace Spinoco.


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.