Inspirace pro české politiky? Švédská ministryně pro střední školy odstoupila kvůli 0,2 promile alkoholu v krvi.

pondělí 15. srpna 2016 ·

O výrazně jiném přístupu k rezignaci na politické funkce, než jsme zvyklí v Česku, informuje dnešní vydání deníku Právo. Švédská ministryně pro střední školy a vzdělávání dospělých rezignovala poté, co ji policisté při náhodné silniční kontrole naměřili 0,2 promile alkoholu v krvi. Ministryně Hadzialicová označila za největší chybu svého života, že vypila dvě sklenky vína a myslela si, že po čtyřech hodinách už může bezpečně řídit.

Více informací naleznete zde

2 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
18. srpna 2016 v 1:52  

K tomu už se nic vtipného snad ani napsat nedá.
To je vtip samo o sobě...

tyrjir řekl(a)...
18. srpna 2016 v 10:57  

Domnívám se, že trvanlivost a slzuvzdornost švédských členů vlády by bylo možné zvětšit výměnou zkušeností se členy vlády české. Například poslech Ministerského kafemlejnku české paní ministryně školství, by pro ně, myslím, mohl být dost inspirující. :)))

http://www.skolni.tv/2016/08/ministryne-skolstvi-o-kladech-i.html

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.