EPALE: Jak zlepšit kvalitu učení v dospělosti v Evropě

pondělí 22. srpna 2016 ·

EPALE je vícejazyčná internetová komunita s otevřeným členstvím určená učitelům, školitelům, výzkumným a akademickým pracovníkům, tvůrcům politik a komukoli jinému, kdo má v Evropě nějakou profesní úlohu v oblasti učení v dospělosti.

Jejím cílem je sdílet obsah týkající se učení v dospělosti, včetně zpráv, blogových příspěvků, zdrojů a událostí.EPALE je financována Evropskou komisí a představuje nejnovější výsledek trvajícího odhodlání zlepšit kvalitu učení v dospělosti v Evropě.

Členové komunity mohou prostřednictvím prvků na stránce, včetně fór a komentářů pod blogy, navazovat kontakty s kolegy z oblasti učení v dospělosti z celé Evropy. Se svými partnery z Evropské unie mohou komunikovat i prostřednictvím tematických oblastí, které poskytují strukturovaný obsah podle jednotlivých témat. Prostřednictvím EPALE je možno nacházet projekty, navazovat profesní kontakty, informovat o svých vzdělávacích aktivitách (konferencích, seminářích, kulatých stolech, webech apod).

Všechny skupiny vzdělavatelů jsou zvány, aby se aktivně zapojily do této platformy a společně přispívaly k jejímu rozvoji a zároveň těžily z možnosti čerpat zde zveřejňovaná data.

Pro přístup na stránku není potřeba žádná registrace, nicméně je tato všem doporučována, aby se mohli aktivně zapojit například do diskusí a blogů. Registrace je velmi snadná a je zdarma.

Přidejte se i vy ke komunitě evropských vzdělavatelů a staňte se součástí největšího společenství v oblasti učení v dospělosti v Evropě!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.