CERMAT: Zveřejňování zadání písemných zkoušek společné části maturitní zkoušky 2016 – jarní zkušební období

pondělí 2. května 2016 ·

Jednotlivá zadání didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky v jarním zkušebním období roku 2016 budou, včetně záznamových archů, zveřejňována na webu Nová maturita v záložce Testy a zadání, ve shodě s tím, jak je maturanti absolvují v rámci jednotného zkušebního schématu, a to vždy nejpozději do 18.30 hodin daného dne.

Klíče správných řešení budou zveřejněny až po závěrech post validačních komisí a po předání výsledků didaktických testů školám, tj. k 16. květnu 2016. Validační komise testy znovu prověří a zhodnotí případné vadné úlohy. Na základě závěrů komise může zpětně dojít k úpravě hodnocení.

Dokud validační komise neukončí činnost a nevydá závěrečnou zprávu, nelze se k obsahu didaktických testů jakkoliv vyjadřovat.

Ke stažení:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.