Studio Leonardo: Hejného metoda výuky matematiky - Hra, diskuze a především radost z poznávání

pondělí 25. dubna 2016 ·

Matematika tradičně bývala strašákem mezi předměty. Dnes už to často neplatí, a na základních školách se děti na hodiny matematiky leckdy vyloženě těší. Je to díky tzv. Hejného metodě.
Doprovodný článek na webu Českého rozhlasu.

1 komentářů:

Nico Pytlik řekl(a)...
25. dubna 2016 21:24  

na základních školách se děti na hodiny matematiky leckdy vyloženě těší

Věřil jsem, že se to jednou zlomí k lepšímu. Teď už to jen udržet až do maturity.
A skutečně by nešlo maturitu z matematiky zakomponovat i do kariérního řádu?
Mohla by to být docela zábava...Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.