Přečtěte si: 8 000 ľudí pochoduje Bratislavou. Chcú viac peňazí do škôl

úterý 19. dubna 2016 ·

Učiteľov nepotešili peniaze, s ktorými sa podľa programového vyhlásenia vlády počíta pre školstvo. Pochodom od úradu vlády k parlamentu sa chcú pripomenúť komptentným.


Z online zpravodajství na Aktuality.sk vybíráme:

16:02 - „Poďte von,“ skanduje dav protestujúcich na parlament. Medzičasom prišlo k davu demonštrantov niekoľko opozičných poslancov.

15:56 – Organizátori tvrdia, že na proteste je cez 8 000 ľudí. „Už sme tu,“ skanduje dav.


Video na Facebooku

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.