18. 4.: Online diskuze o uznávání odborných kvalifikací v EU

pátek 15. dubna 2016 ·

Plánujete pracovat v jiném členském státě EU a nevíte, zda si za tímto účelem budete muset nechat uznat vaše profesní kvalifikace? Chtěli byste se dozvědět více informací o Evropském profesním průkazu? Zeptejte se expertů portálu Vaše Evropa prostřednictvím online chatu!


Online diskuze se uskuteční v pondělí 18. října od 11 do 13 hodin. Komunikovat bude možné v angličtině, francouzštině, italštině a švédštině.

Své dotazy posílejte už nyní na Facebookovou stránku této události.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.