Český rozhlas: Nové technologie = pasivita. Rodiče dávají i dvouletým dětem do ruky tablet, varuje odborník

sobota 26. března 2016 ·

Určitě znáte rčení, co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Tak právě to se dobře hodí na výsledky výzkumu Univerzity Palackého v Olomouci, který upozorňuje, že celoživotní styl mladé generace je alarmující. Většina dětí neplní pohybová doporučení, tráví nadměrné množství času u počítače, roste obezita… Co proti tomu můžeme udělat?

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.