9. 3.: Webinář Cloud – Office365 základy a Office365 administrace

neděle 6. března 2016 ·

Bezplatný webinář je určen všem učitelům, správcům sítě, kdo se s cloud službami zatím nesetkali, nebo o cloudu (Office365) vědí jen základní informace. Bude se jednat o praktické ukázky možností jak s Office365 pracovat a jak jej nejlépe využít ve škole. V případě, že využíváte jinou formu cloud služeb, budou zodpovězeny vaše otázky a jistě si přijdete také na své.


9. 3. 2016, 18:00 - Cloud - Office365 - základy


Lektor: Jiří Chytil

Připojit se k webináři

9. 3. 2016, 20:00 - Cloud - Office365 - administrace


Webinář je určen všem učitelům, správcům sítě, kteří s Office365 již pracují, ovládají prostředí a řeší administraci. Náplní webináře budou informace zaměřené na zavádění služby Office365 do škol. Jako například jsou témata DNS záznamů, nákupu licencí, přidání uživatelských účtů apod. Dále budeme řešit administrátorské prostředí a nastavování skupin, následující prostor bude věnovaný diskusi nad problémy, které vás s Office365 potkali a nevíte si s nimi rady.

Lektoři:
Jiří Chytil – Microsoft IT konzultant
David Svoboda – IT konzultant, Microsoft Student Partner

Připojit se k webináři

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.