Videochat iDNES.cz: Kateřina Valachová odpovídala na dotazy čtenářů iDNES.cz

pondělí 29. února 2016 ·

Ministryně školství Kateřina Valachová byla v pondělí hostem videochatu iDNES.cz. Čtenáři zasílali otázky předem a ptali se především na inkluzi. Podle Valachové nečeká školy 1. září 2016 žádné stěhování národů. „Doháníme to, co jsme dětem, učitelům a rodičům dlužili,“ uvedla.Videochat na webu iDNES.cz

5 komentářů:

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
29. února 2016 v 16:37  
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Anonymni z 21:30 řekl(a)...
29. února 2016 v 16:38  

Obrázek to asi vložit neumí...

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/25/Hear_speak_see_no_evil_Toshogu_cropped_enhanced.jpg

Tajný Učitel řekl(a)...
1. března 2016 v 8:31  

Má hezčí nohy než Chládek.

Jirka řekl(a)...
1. března 2016 v 15:59  

Trpělivě jsem vyslechl i vytrpěl "práci" pana redaktora.
Je hezké říkat jedním dechem, že českým učitelům nejde o jejich peněženky, ale o kvalitu výuky a pak se divit, že lpíme na té jedné marginálii, které se říká inkluze. Ale nenechá si vysvětlit, že jí v mnoha věcech můžeme fandit, ale když jde o inkluzi, musíme myslet na nebožátka s LMP a kolegy v ZŠ praktických. Tam její víra nepomůže. Děti to nerozchodí a speciální kolegové s jejich žáky "normální" školu neudělají, protože jejich žáci se z normy vymykají. Jsou to lidé, mají své potřeby a přání, ale nevím jestli stejně intenzivně pociťují touhu někomu se vyrovnat jako my normální. Pár jich znám a spíše touží po svém klídku. O to víc důležítější je práce speciálních pedagogů, kteří musí překonávat jejich "paličatost" a připravit je na vlastní život.

Zdeněk Sotolář řekl(a)...
1. března 2016 v 18:07  

Já věděl, že se jednou s Tajným shodneme!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.