Přečtěte si: Škola požádala magistrát, aby byli šikanující studenti z průmyslovky vyloučeni

úterý 23. února 2016 ·

K zásadním krokům se po delší době odhodlalo vedení Střední průmyslové školy Na Třebešíně, kde měsíce tři žáci brutálně šikanovali učitelku angličtiny, která na začátku února zemřela v jedné z pražských nemocnic.

Z článku Stáni Seďové v Novinky.cz vybíráme:

„Včera podal ředitel podnět k přezkoumání řízení ve věci šikany pedagoga našemu zřizovateli - Magistrátu hl. m. Prahy. Učinil tak na základě odborného stanoviska právního zástupce školy. Podle toho nemůžeme ani jednat jinak. Chceme žáky vyloučit, ale nemůžeme podle rozkladu jednat jinak,” sdělila v úterý Právu zástupkyně ředitele Střední průmyslové školy Na Třebešíně Taťána Kubíková.

„Kdybychom to řízení otevřeli sami, jen na půdě školy, museli bychom trest snížit. I když nás to samotné zaskočilo, takový je postup,“ dodala s tím, že nyní je to na magistrátu.

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.