Video: Kdo má rozhodovat o školství a vzdělávání? Kdo nese zodpovědnost?

úterý 19. ledna 2016 ·

Videozáznam diskuse pořádané Institutem pro politiku a společnost (think-tank ANO) na téma Diskuse Kdo má rozhodovat o školství a vzdělávání? Kdo nese zodpovědnost? V panelu zasedli: Dáša Divišová, nezávislá konzultantka, Jiří Zlatuška, poslanec PČR, Ondřej Šteffl, ředitel SCIO a Bohumil Kartous, vedoucí komunikace EDUin.

2 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
19. ledna 2016 v 0:59  

No, nedá se nic dělat. Chlastat jsem přestal před dvaceti lety, dvěma měsíci a dvěma dny.
A bez láhve vodky to prostě nedám.

Ondřej Šteffl řekl(a)...
19. ledna 2016 v 11:59  

Ani já ne.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.