Velký výprodej knih začíná - Knížky pro děti a teenagery se slevou 50 %

pondělí 25. ledna 2016 ·

Chcete nakoupit knihy za retro ceny, které jste už dlouho neviděli? Na Albatrosmedia.cz jsme právě spustili výprodej knih s jednotnou slevou 50 %.


Využijte šanci, jak získat stovky zajímavých knih doslova za pár korun. Jen do středy 3. února u nás nakoupíte stovky knih pro děti a teenagery za polovinu ceny!

Nabídku knih z výprodeje naleznete ZDE

Pospěšte si, nabídka slev na dětské knihy platí jen do 3. 2. 2016 nebo do vyprodání zásob.

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.