Václav Klaus mladší: Zlatej Chládek!

úterý 12. ledna 2016 ·

Povinný poslední ročník ve školce je totální nesmysl. Tak hodnotí ve vysílání Radia Impuls nápad ministryně školství Kateřiny Valachové expert ODS pro oblast školství Václav Klaus mladší.Záznam pořadu v MP3

1 komentářů:

tyrjir řekl(a)...
13. ledna 2016 v 13:45  

V závěru říká pan Klaus ml., že učitelské platy zas tak velký problém nejsou. Těch cca 30 tis hrubého na konci kariéry je prý třeba na vesnici docela dobrý plat... Pan Klaus tedy v úvodu řekl několik dobrých myšlenek, ale na konci to úplně zazdil. Doufám, že tohle říká také např. zdravotníkům atd. J.Týř

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.