Pod lampou: Za čo naozaj štrajkujeme!

čtvrtek 28. ledna 2016 ·

Dve iniciátorky Štrajkového výboru a jeden rodič o odvahe, mentalite a hriechu tejto krajiny.Video na webu Tyždeň.sk

1 komentářů:

poste.restante řekl(a)...
29. ledna 2016 13:11  

Uvědomil jsem si dvě věci:
1. Lituji slovenské kolegy, protože musí pracovat v ještě horších podmínkách, než my. (Ale blížíme se.)
2. Závidím slovenským kolegům, protože se na rozdíl od nás dokáží alespoň částečně sjednotit a nahlas se ozvat.
Musíme i my nejdřív padnout na dno o odrat si o něj ústa, než konečně zvedneme hlavu a ústa otevřeme?Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.